Forbes назвав актора, який за рік заробив більше за всіх

23.08.2018, 10:25
Forbes назвав актора, який за рік заробив більше за всіх - Фото
Джордж Клуні (фото - Getty Images)

Щорічний рейтинг найбільш високооплачуваних акторів складався з урахуванням всіх видів заробітку

Американський журнал Forbes опублікував рейтинг з 10 найбільш високооплачуваних акторів 2018 року. Джордж Клуні очолив рейтинг, в якому враховувалися всі види заробітку. Список опубліковано в середу, 22 серпня, на сайті видання.

Так, 57-річний американський кіноактор за 12 місяців заробив 239 млн доларів. Значну частину його річного заробітку становив продаж приблизно за 1 млрд доларів заснованої ним компанії з виробництва текіли Casamigos Tequila, яку купив британський алкогольний гігант Diageo.

Зазначається, що заробітки акторів враховувалися за період з 1 червня 2017 року по 1 червня 2018 року до сплати податків.

"Всього десять найбільш високооплачуваних акторів у світі сумарно заробили за підсумками звітного періоду 748,5 млн доларів", - сказано в повідомленні на сайті.

Слідом за Клуні в списку екс-рестлер і актор Дуейн Джонсон зі 124 млн доларів. Зазначається, що найбільше він заробив за участь у фільмі "Джуманджі: Поклик джунглів", який вийшов в 2017 році. На третьому місці - Роберт Дауні-молодший (81 млн доларів), який отримав значний гонорар за зйомки в заснованому на популярних коміксах кіноциклу "Месники".

Далі в рейтингу Forbes: Кріс Хемсворт (64,5 млн доларів), Джекі Чан (45,5 млн доларів), Вілл Сміт (42 млн доларів), індійська зірка Акшай Кумар (40,5 млн доларів), комік Адам Сендлер (39,5 млн доларів), Салман Кхан (38,5 млн доларів) і Кріс Еванс (34 млн доларів).

17 червня Forbes склав щорічний рейтинг найбільш високооплачуваних акторок.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить