RU

Фестиваль "Свірж" переноситься на осінь

29.07.2010, 09:44

Організатори не встигають до запланованого терміну якісно підготувати фестиваль культур народів світу "Свірж", тому вирішили перенести його проведення на жовтень. Фестиваль мав відбутися з 30 липня по 1 серпня під Києвом.

"Незважаючи на те, що на цей рік була складена насичена музично-художня програма, продумане планування території, на якій проводиться фестиваль, узгоджені всі адміністративні питання, пов'язані з проведенням фестивалю, ми дійшли висновку, що не зможемо провести в заплановані терміни фестиваль культур народів світу "Свірж" на досить високому рівні, чого вимагає від нас концепція фестивалю", - заявляють організатори.

У зв'язку з цим оргкомітет ухвалив рішення про перенесення фестивалю на жовтень 2010 року. Не виключається, що "Свірж" пройде у зміненому форматі, що буде зумовлено іншими погодними умовами.

Про точний час і місце проведення буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, в минулому році фестиваль "Свірж-2009" був зірваний вже через день після початку, оскільки в організаторів не вистачило грошей на оплату роботи техперсоналу і деяких музикантів. У цьому році, незважаючи на негативний досвід, організатори оголосили, що фестиваль "Свірж-2010" все-таки відбудеться, змінили місце проведення і оголосили його програму.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини