RU

Фільми "Матч" і "Серпень. Восьмого" ​​заборонені в Україні

30.09.2014, 15:07
Фільми
Кадр из фильма "Август. Восьмого"
Державне агентство України з питань кіно з 29 серпня скасовує державну реєстрацію фільмів "Матч" (реж. А. Малюков, Росія, 2012 року) і "Август. Восьмого" ​​(реж. Д. Файзиев, Росія, 2012). За висновками експертної комісії, зазначені фільми визнані забороненими для телевізійного показу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

"На даний момент ці фільми не знаходяться в широкому прокаті, однак відміна державної реєстрації цих стрічок має важливий символічний характер. Адже вони є найбільш одіозними зразками сучасної російської пропаганди, спрямованої не тільки проти українського народу, а й проти інших, зокрема грузинського ("Серпень. Восьмого"​​)", - зазначив глава Держкіно України Пилип Іллєнко.

Нагадаємо, раніше до показу в Україні були  заборонені дев'ять фільмів і серіалів російського виробництва, які, на думку експертів, несуть загрозу національним інтересам країни.

У серпні цього року при Держкіно України була створена експертна комісія, яка оцінюватиме фільми російського виробництва перед прокатом в українських кінотеатрах на предмет відповідності українському законодавству.

Держкіно України ініціювало заборону фільмів, в яких позитивні герої мають відношення до державних або силових структур Російської Федерації, СРСР, Російської імперії; в фільмі фігурують тимчасово окуповані території України; фільм зачіпає питання історії України; українці є негативними героями у фільмі; автори або виконавці головних ролей підтримали агресію проти України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини