RU

Фільм "Серпень. Восьмого" ​​дозволили показувати в Україні

15.03.2012, 17:48
Фільм
Кадр з фільму "Серпень. Восьмого" ​​(kinopoisk.ru)
Державне агентство України з питань кіно 15 березня 2012 видало фільму "Серпень. Восьмого" режисера Джаніка Файзієва прокатне посвідчення на право розповсюдження й демонстрації фільму на території Україні з обмеженням глядацької аудиторії у віці до 18 років.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Держкіно, експертна комісія з питань розповсюдження й демонстрації фільмів переглянула фільм і більшістю голосів прийняла рішення про визначення вікового обмеження та видачі прокатного посвідчення.

"Може бути скільки завгодно думок щодо художньої цінності або змістовного наповнення фільму. Але глядач має право на те, щоб скласти цю думку самостійно - подивитися фільм і визначити власне ставлення до роботи творців картини і подій, про які йдеться у фільмі. Держкіно не може виступати цензором в таких питаннях і не має підстав для заборони прокату фільму в Україні ", - зазначив перший заступник голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Сьомкін.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Міністерство культури нібито відкликало ліцензію на демонстрацію цього фільму в Україні. Проте в Мінкульті заявили, що картина взагалі ще не отримувала державного свідоцтва на право розповсюдження і демонстрації фільму на території України, тому ніякої заборони бути не могло.

За інформацією Держкіно, дистриб'юторська компанія звернулася з проханням видати прокатне свідоцтва 28 лютого 2012 року, а повний пакет документів і матеріалів агентство отримало 2 березня. На розгляд документів відводиться 10-денний термін, який може бути продовжений до 25 робочих днів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини