RU

Фільм Кіри Муратової починає боротьбу за приз Римського фестивалю

16.11.2012, 11:43
Фільм Кіри Муратової починає боротьбу за приз Римського фестивалю - Фото
Фото: SOTA Sinema Group
У рамках конкурсної програми VII-го Міжнародного Римського кінофестивалю, який проходить з 9 по 17 листопада в італійській столиці, в боротьбу за любов журі та глядачів вступає учасник від України - нова робота Кіри Муратової "Вічне повернення. Кастинг".

У фільмі взяли участь такі зіркові актори як Рената Литвинова, Сергій Маковецький, Олег Табаков, Алла Демидова, Наталія Бузько та Віталій Лінецький, а також Георгій Делієв, Ута Кільтер, Юрій Невгамонний і Геннадій Скарга.

Картина знята в формі кінопроб як "драматургічно життєвої історії", кожна сцена повторюється кілька разів у виконанні різних пар акторів. Героїв стрічки на перший погляд нічого не пов'язує, вони лише колишні однокурсники. Одного разу Він приїжджає в Її місто, щоб відвідати і спитати поради у непростій життєвій ситуації: Він кохає двох жінок і не знає, як вчинити.

Конкурентами українського фільму в цьому році є 14 фільмів, у тому числі "Небесні дружини лугових марі" Олексія Федорченка (Росія), "Згадуючи 1942" Фена Сяогана (Китай), "Уроки зла" Такасі Міїке (Японія), "Ixjana" Єжи і Міхала Сколімовського (Польща), "Mai morire" Енріке Ріверо (Мексика). Три стрічки представляють США - "Запаморочливі фантазії Чарлі Свона ІІІ" Романа Копполи, "Marfa Girl" Ларрі Кларка, "Життя в мотелі" Алана і Гейба Польскі. Дві кінороботи виставила Франція - "Рука в руці" Валері Донзеллі, "Ти, я і США" Жака Дуайона. Від господині фестивалю Італії також беруть участь три кінороботи: "У Алі блакитні очі" Клаудіо Джованнезі, "І вони називають це літо" Паоло Франчі та "Il volto di un'altra" Паппі Корсікато.

Нагадаємо, попередня картина Кіри Муратової "Мелодія для шарманки", світова прем'єра якої відбулася в основному конкурсі Московського МКФ в червні, а національна - у грудні 2010 року, стала володарем більше десяти нагород авторитетних кінофестивалів, а також кінопремії "Ніка" як найкращий фільм країн СНД і Балтії.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини