RU

Фільми з українським дубляжем збирають більше грошей

03.12.2008, 13:51

У 2008 році збільшилася сума касових зборів від показів кінофільмів з українським дубляжем. Про це в інтерв'ю офіційному сайту "Нашої України" заявив генеральний директор кінокомпанії "B&H Fіlm Dіstrіbutіon" Богдан Батрух.

За його словами, такий показник є підтвердженням, що теза про мовне розділення України є помилковою. "Політики часто в своїх розмовах наводять слова, які не мають нічого спільного з реаліями життя українців. Ми можемо констатувати тільки те, що внаслідок впровадження українського дубляжу, кількість відвідувачів кінотеатрів тільки збільшилася", - каже Б.Батрух.

Голова Державної служби з питань кінематографії Ганна Чміль заявила, що валовий збір від кінопоказів з січня по листопад 2008 року збільшився на 23% порівняно з аналогічним періодом 2007 року. "Я думаю, що до кінця 2008 ця цифра може збільшитися до 30%, порівняно з минулим роком", - сказав Б.Батрух. Він також зазначив, що такого показника досягнуть, попри сьогоднішні умови - коли "українська економіка переживає не найкращі часи".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини