28.02.2019, 09:57

Євробачення-2019: організатори відреагували на відмову України

Євробачення-2019: організатори відреагували на відмову України - Фото

В Європейській мовній спілці сподіваються, що Україна візьме участь в пісенному конкурсі в 2020 році

Реклама
Реклама

Організатори пісенного конкурсу Євробачення, Європейська мовна спілка прокоментували рішення про відмову України від участі в пісенному конкурсі, який приймає Тель-Авів в цьому році. Про це повідомляє Радіо Свобода.

"З сумом можемо підтвердити, що українська телерадіокомпанія UA:Перший поінформувала нас, що після обговорень вони прийняли важке рішення вийти з пісенного конкурсу Євробачення-2019. Будуть продовжені дискусії між спілкою і UA: Перший з цього приводу, але ми сподіваємося побачити їх знову в 2020 році", - йдеться в повідомленні.

Реклама

27 лютого повідомлялося, що Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) відмовляється від участі в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019.

25 лютого співачка MARUV, яка зайняла перше місце в нацвідборі, не підписала договір з НСТУ. Пізніше від участі в конкурсі відмовилися групи Freedom-jazz girls band (посіли друге місце) і Kazka (третє місце).

UA:Суспільне (НСТУ) опублікувало 10 пунктів договору, через непідписання якого співачка MARUV не представлятиме Україну на конкурсі Євробачення.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама