Євробачення-2019: Maruv заявила, що вболіватиме за Росію

Євробачення-2019: Maruv заявила, що вболіватиме за Росію - Фото
Maruv
12.03.2019, 13:54

Співачка сказала, що на початку квітня їде в Росію

Співачка Maruv, яка стала переможницею Нацвідбору на пісенний конкурс Євробачення-2019, але відмовилася представляти Україну через контракт з НСТУ, вболіватиме за конкурсанта від країни-агресора Росії Сергія Лазарєва. Про це вона заявила в прямому ефірі у себе в Instagram.

"Зрозуміло, через моє добре ставлення до Сергія (Лазарєва, - ред.), і у нас з ним класна, цікава спільна історія є, тому буду його підтримувати", - зазначила Maruv.

Вона підкреслила, що більше не хоче брати участь в Нацвідборі на Євробачення.

"Ні, не піду. Все, досить. Я перебувала на відборах все життя. З темою цього конкурсу треба зав'язувати. Це вже пережило себе", - підкреслила співачка.

За її словами, зараз вона знаходиться в Україні, але на початку квітня їде в Росію, там пройдуть масштабні гастролі й сольний концерт в Москві.

Всеукраїнський тур вона пообіцяла організувати в кінці літа або на початку осені.

25 лютого НСТУ не підписала договір про участь в конкурсі від України зі співачкою MARUV, яка перемогла в національному відборі.

Глава правління НСТУ Зураб Аласанія пояснив, що розбіжності між MARUV і UA:Перший  викликали пункт договору, який забороняє гастролі в РФ, а також пункт, який вимагає "уважного ставлення до публічних висловлювань виконавця щодо територіальної цілісності України або якихось висловлювань, які можуть нашкодити Україні на міжнародному рівні".