RU

Естонія думає про бойкот "Євробачення" в Москві

22.08.2008, 11:55

Голова правління Національної телерадіомовної корпорації Естонії Маргус Аллікмаа вважає, що його країні варто підняти питання про можливість відмови від участі в "Євробаченні-2009" у Москві.

Як повідомляє "Взгляд", підставою для дебатів на тему бойкоту Естонією "Євробачення" у Москві стали дії Росії щодо Грузії. В ефірі естонського телебачення М. Аллікмаа заявив, що для Естонії розумним було б відмовитися від участі в конкурсі наступного року. Він зауважив, що поважає думки телеглядачів та радіослухачів, і запропонував глядачам, авторам, виконавцям, продюсерам і всім зацікавленим особам висловити свою думку з цього приводу. "Ми винесемо рішення на основі їхніх думок", - сказав М. Аллікмаа.

Міністр культури Естонії Лайне Янес також не виключає можливості бойкоту "Євробачення", однак закликає прислухатися до думки виконавців. Крім того, Л. Янес вважає, що можливий бойкот треба обговорити і з іншими країнами, - наприклад, з Латвією та Литвою, щоб виступити з цьому приводу солідарно.

Водночас, Л. Янес зазначила, що культура як явище покликана будувати мости між людьми та країнами. На її думку, виникає питання, чи можна карати музикантів, для яких "Євробачення", як і Олімпіада для спортсменів, є дуже важливою подією.

Нагадаємо, право на проведення "Євробачення-2009" у Росії завоював співак Діма Білан, який посів перше місце на цьому конкурсі у 2008 році. Рішення провести "Євробачення-2009" саме в Москві, а не в іншому місті Росії, ухвалив Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини