Дженніфер Лопес дасть концерт у Києві

Дженніфер Лопес дасть концерт у Києві - Фото
Дженніфер Лопес (фото: ЕРА)
17.07.2012, 15:36

У нову концертну програму Dance Again World Tour увійдуть виключно найкращі хіти за всю кар'єру латиноамериканської поп-діви

У рамках світового турне поп-зірка Дженніфер Лопес виступить 13 листопада 2012 року в київському Палаці спорту, де представить свій перший збірник хітів "Dance Again ... The Hits". Як повідомляє Open.ua, організатори обіцяють шоу світового рівня з піротехнічними ефектами, зміною декорацій і костюмів, лазерами, запальними танцювальними номерами.

Підтвердження концерту в Україні на офіційному сайті співачки поки немає, правда, 10-11 листопада заплановані концерти в Москві, після чого зірку чекають у Києві.

Дженніфер Лопес - одна з найуспішніших співачок покоління, по всьому світу продано більше 55 млн. екземплярів її альбомів, вона потрапила в топ-30 головних артистів 2000-х за версією Billboard. З 1999 по 2011 рр. Джей Ло записала сім студійних альбомів: "On the 6", "J.Lo", "This Is Me ... Then", "Rebirth", "Como Ama una Mujer", "Brave" і "Love?" Також на її рахунку більше 15 успішних ролей в кіно.