RU

До Києва повертається фестиваль "Рок Січ"

01.10.2010, 10:25
До Києва повертається фестиваль
b5891a9e47a285197a04fb3af63a94ad.jpg

До Києва повертається фестиваль "Рок Січ"

На Трухановому острові у найближчі вихідні, 2 і 3 жовтня, пройде четвертий Міжнародний музичний фестиваль "Рок Січ 2010", фундатором і організатором якого є Олег Скрипка. Шанувальників живої музики чекає виступ близько 40 виконавців і музичних колективів. Однак вхід цього року вперше буде платним.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори фестивалю, цього року до традиційних трьох сцен, з яких буде звучати українська рок-музика, додасться ще одна - на ній будуть виступати представники етно-року.

Концертні майданчики "Рок Січі" будуть порівну розділені між корифеями українського року і молодими талантами. Глядачів чекають концерти груп "Воплі Відоплясова", "Танок на Майдані Конго", "Тартак", "Плач Єремії", "Кому Вниз", "Мандри", "Mad Heads XL", а також Марії Бурмаки та інших артистів.

"Наш фестиваль дає змогу молодим українським музикантам зустрітися з широкою публікою, впевнено затвердитися на вже вибраному ними музичному шляху... Головна ж суспільна мета "Рок Січі" - це побудова нових стереотипів фестивального руху в Україні. Однак організаційний, технічний і творчий рівень події, яка має відповідати стандартам масштабних європейських фестивалів, потребує принципово іншого бюджету, і саме з цієї причини вхід на фестиваль цього року вперше вирішили зробити платним", - повідомив О.Скрипка.

Концерти відбудуться 2-3 жовтня з 17:00 до 22:00, і будуть проходити одночасно на чотирьох сценах. Вартість квитка на один день - 50 грн. при купівлі заздалегідь і 100 грн. у день фестивалю.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини