RU

Для Марка Захарова смерть Олега Янковського - "вбивчий удар"

20.05.2009, 09:46

Смерть видатного актора, народного артиста СРСР Олега Янковського стала "вбивчим ударом" по театру "Ленком", де він працював тривалий час. Про це заявив сьогодні в інтерв'ю РІА "Новости" художній керівник і головний режисер театру Марк Захаров.

"Це вбивчий удар по "Ленкому", це горе і трагедія, яку не знаю як ми переживемо. Ми сподівалися на одужання до останнього моменту. Олег Іванович поводився дуже мужньо, грав спектаклі, коли вже, напевно, не можна було грати, і робив це дивовижно. Він прощався зі своєю професією і театром", - сказав М.Захаров.

За словами режисера, О.Янковський став першим артистом, з яким він став будувати новий "Ленком".

"Янковский пройшов чудовий шлях в театрі і створив грандіозні ролі, які врізалися в пам'ять, і зробили його найпопулярнішим, улюбленим артистом. В Янковського були і величезні успіхи у кінематографі. Я щасливий, що він знімався у моїх фільмах, таких як "Звичайне чудо", "І той самий Мюнгхаузен", - сказав М.Захаров.

При цьому він відзначив, що ніхто не забуде видатні роботи О.Янковського в картинах "Служили два товариші", "Польоти у сні і наяву", "Крейцерова соната" та інші.

"Янковський мав здатність повністю матеріалізувати образ людини з її злетами і падіннями і в театрі, і в кіно. Він був дуже хорошим товаришем, мав чудове почуття гумору. Він був видатним російським актором, велич і значення якого ще по-справжньому оцінять", - сказав М.Захаров.

Нагадаємо, видатний радянський і російський артист, провідний актор театру "Ленком" О.Янковський помер вранці 20 травня в одній з московських клінік після важкої тривалої хвороби. Протягом тривалого часу актор хворів на рак підшлункової залози.

Біографічна довідка про Олега Янковського>>>

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини