RU

Дизайнери з всієї України створять етно-колекцію за 24 години

22.09.2010, 13:55

У Київській міській галереї мистецтв "Лавра" 25 вересня стартує проект "Етно-Колекція за 24 години". Команда з раніше незнайомих людей за добу створить етнічну українську колекцію і зніме про це фільм. Завдання проекту - втілити суть поняття "дух часу" в матеріальну оболонку.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі галереї, організатори зберуть команду приблизно з 50 творчих особистостей з різних кутків України, яка спільно з нуля працюватиме над створенням колекції одягу, використовуючи найнесподіваніші матеріали. У результаті колекція буде симбіозом не тільки індивідуального бачення кожного учасника, але й поєднанням регіональних особливостей сприйняття етніки.

Гості проекту, а також відвідувачі сайтів, де у режимі онлайн буде проходити трансляція з місця подій, зможуть простежити за всіма етапами роботи над створенням колекції.

Робота над колекцією стартує о 10:00 25 вересня і завершиться о 10:00 26 вересня. Після цього відбудеться відкрита фотосесія створених моделей і демонстрація фільму про створення колекції.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини