RU

Держбюджету України "Дитяче Євробачення" обійдеться у 15 млн.грн.

10.09.2009, 15:24

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко доручила Міністерству фінансів і Держказначейству протягом дня перерахувати з держбюджету 15 млн.грн. на фінансування заходів, пов'язаних з проведенням "Дитячого Євробачення-2009". Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів, відповідне доручення глава уряду дав сьогодні під час наради, присвяченої підготовці до конкурсу.

У свою чергу, президент Національної телекомпанія Василь Ілащук повідомив, що на сьогодні вирішено усі питання щодо фінансування "Дитячого Євробачення". За його словами, загальний кошторис свята становить 38 млн.грн., в тому числі 15,5 млн.грн. - спонсорські внески, 15 млн.грн. - держфінансування і 7,5 млн.грн. - внесок Європейського мовного союзу.

Крім того, під час наради Ю.Тимошенко доручила Державній митній службі забезпечити безперешкодний пропуск на тимчасовій основі телевізійної техніки і митного вантажу делегацій країн-учасниць фестивалю. "Для всіх іноземних гостей, які будуть брати участь в конкурсі "Дитяче Євробачення-2009 ", повинен бути забезпечений зелений коридор", - наголосила Прем'єр.

Нагадаємо, пісенний конкурс "Дитяче Євробачення-2009" відбудеться з 15 по 22 листопада. Місцем проведення стане київський Палац спорту.

Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини