RU

Депардьє запропонували роботу в Тюменському драмтеатрі

09.01.2013, 10:48
Депардьє запропонували роботу в Тюменському драмтеатрі - Фото
Жерар Депардьє (фото - ЕРА)
Тюменський великий драматичний театр запрошує громадянина Росії, великого французького актора Жерара Депардьє, поповнити трупу театру з березня 2013 року на умовах строкового трудового договору. Відповідне оголошення розміщене на офіційному сайті театру.

Депардьє запропонований оклад "16000 рублів +22% +10% + уральський коефіцієнт 15% плюс доплата за виконання ролей і оренда квартири в центрі Тюмені".

Офіційне запрошення підписане директором Тюменського драматичного театру Сергієм Осінцевим і буде направлено пану Депардьє після різдвяних канікул, коли стане відомо його місце проживання на території Росії.

При цьому наголошується, що Тюменський драматичний театр є найбільшим драмтеатром в Росії (площа 36 тис. кв.м), має сучасне технічне оснащення, у тому числі в театральному залі існує система індивідуального перекладу тексту для глядачів (аудіо, відео, біжучий рядок) .

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 5 січня зустрівся в Сочі з французьким актором Жераром Депардьє і вручив йому паспорт громадянина РФ. Раніше всесвітньо відомий актор покинув Францію і відмовився від французького громадянства у зв'язку з планами введення в країні податку в 75% на дохід у розмірі понад 1 млн.євро на рік. За словами Депардьє, французький уряд карає заможних людей за "успіх, творчість і талант".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини