Депардьє запропонували роботу в Тюменському драмтеатрі

09.01.2013, 10:48
Депардьє запропонували роботу в Тюменському драмтеатрі - Фото
Жерар Депардьє (фото - ЕРА)

Офіційне запрошення буде негайно відправлено пану Депардьє, як тільки стане відомо йоого місце проживання на території Росії

Тюменський великий драматичний театр запрошує громадянина Росії, великого французького актора Жерара Депардьє, поповнити трупу театру з березня 2013 року на умовах строкового трудового договору. Відповідне оголошення розміщене на офіційному сайті театру.

Депардьє запропонований оклад "16000 рублів +22% +10% + уральський коефіцієнт 15% плюс доплата за виконання ролей і оренда квартири в центрі Тюмені".

Офіційне запрошення підписане директором Тюменського драматичного театру Сергієм Осінцевим і буде направлено пану Депардьє після різдвяних канікул, коли стане відомо його місце проживання на території Росії.

При цьому наголошується, що Тюменський драматичний театр є найбільшим драмтеатром в Росії (площа 36 тис. кв.м), має сучасне технічне оснащення, у тому числі в театральному залі існує система індивідуального перекладу тексту для глядачів (аудіо, відео, біжучий рядок) .

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 5 січня зустрівся в Сочі з французьким актором Жераром Депардьє і вручив йому паспорт громадянина РФ. Раніше всесвітньо відомий актор покинув Францію і відмовився від французького громадянства у зв'язку з планами введення в країні податку в 75% на дохід у розмірі понад 1 млн.євро на рік. За словами Депардьє, французький уряд карає заможних людей за "успіх, творчість і талант".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II