RU

Дана Інтернешнл їде на "Євробачення"

09.03.2011, 16:55

На міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2011" від Ізраїлю виступить Дана Інтернешнл з власною піснею "Ding Dong". Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу.

Це буде вже друга спроба Дани Інтернешнл завоювати європейського глядача. Популярність прийшла до співачки саме після перемоги на "Євробаченні" у 1998 році з піснею "Diva".

На "Євробачення-2011" Дана потрапила, пройшовши національний відбір. І хоч, за підсумками глядацького голосування, вона посіла друге місце, її підтримали члени професійного журі, і за загальною сумою балів "діва" знову поїде підкоряти міжнародну сцену.

Нагадаємо, що раніше відправити на конкурс відомого учасника вирішила Британська мовна корпорація, поклавши цю почесну місію на бойзбенд "Blue". На відміну від попередніх років, британських глядачів позбавили права вибирати учасника і пісню. Причиною тому стали невтішні результати виступів минулих років, попри те, що Великобританія є однією із співзасновників конкурсу.

Пісенний конкурс "Євробачення-2011" відбудеться у травні 2011 року. Перший півфінал – 10 травня, другий півфінал – 12 травня, фінал – 14 травня. Учасниця від України Міка Ньютон виступить у другому півфіналі.

Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини