RU

Черновецький вирішив зекономити на культурі

09.12.2009, 17:47

Головне фінансове управління Київської міськдержадміністрації виступає за зменшення витрат з міського бюджету на культуру і мистецтво в 2010 році.

Як повідомляє "Українська правда", управління пояснює необхідність скорочення витрат дорученням Кабінету Міністрів оптимізувати штати і бюджетні витрати установ через фінансову кризу.

До того ж можливим джерелом економії витрат сфери в управлінні вважають скорочення штатних посад вчителів шкіл естетичного виховання, що, за даними чиновників, дасть змогу зекономити на фонді заробітної плати від 14,8 до 23,8 млн. грн.

В управлінні також наголосили, що мережа установ культури і мистецтв у Києві з 2007 року розширилася через відкриття минулого року школи естетичного виховання у Дарницькому районі.

До того ж, за даними управління, кількість персоналу в бюджетних установах культури за цей час збільшилася на 429,5 ставки через переведення ставок вчителів, які утримувалися коштами батьків, на рахунок бюджету. Зрештою, додаткове навантаження на держбюджет-2009 щодо виплати цих зарплат становило 5,5 млн. грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Головне фінансове управління рекомендувало звільнити майже 10 тис. київських вчителів наступного року.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини