RU

Чебурашку, крокодила Гену і Шапокляк продадуть з аукціону

11.12.2012, 11:10
Чебурашку, крокодила Гену і Шапокляк продадуть з аукціону - Фото
962f1762e45aacfb7691a6d92c95f28e.jpg
У вівторок, 11 грудня, московський аукціонний дім Совком проведе торги, на які будуть виставлені легендарні герої радянського мультфільму - ляльки Чебурашки, крокодила Гени, старої Шапокляк і щурика Лариски.

Як повідомляється на сайті Совкома, виставити ляльок, які знімалися в перших серіях мультфільму про Крокодила Гену і Чебурашку, вирішили їх власники. Це останні  автентичні ляльки 1970-х років, які залишилися, єдиний повний набір ляльок того часу: Чебурашка, Крокодил Гена, Шапокляк і щурик Лариска. Організатори аукціону відзначають, що ляльки є унікальними предметами декоративно-прикладного радянського і світового мистецтва ХХ століття.

В цілому на аукціон, присвячений російському і радянському мистецтву ХХ століття, будуть виставлені 105 лотів, що представляють графічні роботи, живописні полотна і унікальні зразки декоративно-прикладного мистецтва. Аукціон починається графічними роботами 1930-х років, серед яких на торги буде виставлена ​​акварель Давида Бурлюка "Морський пейзаж". Основу колекції становить зібрання жанрового живопису радянських художників реалістів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини