RU

Ботсад Києва прикрасять більше 20 скульптур з різних країн світу

20.02.2012, 11:38
Ботсад Києва прикрасять більше 20 скульптур з різних країн світу - Фото
У рамках спеціального проекту KSP Київ побачить знаменитий Будинок знань іспанця Жауме Пленсия (фото надано комунікаційною групою "Agentstvo")
За рішенням журі фестивалю, влітку в ботанічному саду ім. Гришка будуть представлені роботи 16 скульпторів, у тому числі дев'яти українців і семи представників країн Європи, Австралії і Філіппін. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в комунікаційній групі "Agentstvo".

У шорт-лист Kyiv Sculpture Project увійшли скульптори: Саллі Кідалл (Австралія), Рейчел Картер (Великобританія), Хоакін Газгоніа Паленсія (Філіппіни), Андрій Лубнівскій (Росія), Карін ван дер Молен (Нідерланди), Колін Роуз (Великобританія), Каміла Шейнох (Польща). Україну представлять Олексій Золотарьов, Жанна Кадирова, Катерина Бучацька, Анна Надуда, Добриня Іванов, Степан Рябченко, Олексій Сай, група "Убік" і група Grevis.

Переможців фестивалю оголосять 30 червня. Кращий проект отримає грошовий приз у розмірі 6000 євро. Також буде вручатися спеціальний приз у розмірі 3 тисяч євро і приз глядацьких симпатій - 2000 євро. Кращий молодий український автор отримає можливість пройти практику в студії одного з провідних світових скульпторів, а спеціальним призом від Yorkshire Sculpture Park стане резиденція в Йоркширському парку.

Прийом заявок на участь у першому Міжнародному фестивалі сучасної скульптури проходив з 7 грудня 2011 по 7 лютого 2012 р. в on-line режимі. При цьому учасником проекту міг стати будь-який бажаючий, незалежно від країни проживання і спеціальної освіти. Всього на конкурс було подано 297 заявок скульпторами з 39 країн.

Володарів призів визначить журі проекту, яке формується з експертів в галузі сучасного мистецтва. Склад міжнародного журі буде оголошено в травні 2012 року.

Крім того, в рамках спеціального проекту KSP, у співпраці з Yorkshire Sculpture Park, Київ побачить роботи знаменитих скульпторів Жауме Пленсия (Іспанія), Магдалени Абаканович (Польща), Найджела Холла (Великобританія), Єви Ротшильд (Ірландія) і Сунь Цзянго (Китай) .

Kyiv Sculpture Project - перший в Україні Міжнародний фестиваль сучасної скульптури, метою якого є розвиток сучасної скульптури, інтеграція новітнього українського мистецтва у світовий контекст і створення в Києві культурного проекту міжнародного значення. Проект планується проводити раз на два роки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини