BBC Україна назвала кращу книгу 2016 року

09.12.2016, 18:18
BBC Україна назвала кращу книгу 2016 року - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
ВВС Україна оголосила переможців премії Книга року-2016. Кращим романом назвали книгу "Забуття" Тані Малярчук, а переможцем у номінації Дитяча книга року 2016 стала збірка Галини Ткачук "Тринадцять історій в темряві". Про це йдеться на сайті служби Бі-бі-сі Україна.

"У цьому році переможець Книги року піднімає дуже важливі проблеми - про пам'ять, про те, як минуле пов'язане з сьогоденням, а також про самоідентифікацію суспільства і людей в ньому... Роман Тані Малярчук зайняв гідне місце серед блискучих лауреатів нашого конкурсу", - заявив голова Європейського департаменту Всесвітньої служби ВВС Артем Лісс.

Кожен з двох переможців отримає винагороду в 1 тис фунтів в гривневому еквіваленті.

У журі премії Книга року 2016 входили професор Національного університету "Києво-Могилянська академія" Віра Агеєва, журналістка Ольга Герасим'юк, письменник Андрій Курков, письменниця Світлана Пиркало та випусковий редактор ВВС України Марта Шокало.

Читайте також: Стали відомі лауреати премії Книга року BBC-2015

10 листопада 2016 року роман "Сонячний корсет" ірландця Майка МакКормека отримав престижну премію Голдсмітського університету, що присуджується за новації в літературній формі. Виданий на 223 сторінках роман повністю складається з одного довгого речення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина