RU

Батько унісексу. Тед Лапідус

30.12.2008, 09:50

У понеділок, 29 грудня, в одному із шпиталів Канн у віці 79 років помер відомий французький модельєр Тед Лапідус. Протягом кількох років кутюр'є страждав на лейкемію.

Тед Лапідус - легендарне ім'я у світі моди і предметів розкоші. З його легкої руки у моду увійшли куртки сафарі і морські блейзери. Сміливий новатор, він ввів стиль унісекс у світ високої моди.

Як визнаний геній, Тед Лапідус одягав учасників "Beatles", Бріджит Бардо, Френка Сінатру. Цікаво, що Лапідус сам підбирав музику для своїх показів мод, його яскрава харизма дозволяла виражати свою креативність у світі, повному рамок і умовності.

Тед Лапідус народився у 1929 році, навчався в японській технічній школі в Токіо. Син російського емігранта, кравця. В один прекрасний день він відкрив маленький бутік, який незабаром став популярним. Провів кілька місяців з Крістіаном Діором.

Його репутація як закрійника, якому немає рівних, швидко знайшла загальну популярність, і в 1963 році його підприємство увійшло до складу "La belle jardini e’re" для серійного випуску "Pret a Porter".

Пізніше Лапідус відкрив салон у Парижі в кварталі Марбеф, що випускав "Pret a Porter" лінію "Ted".

Водночас, Лапідус слідував революційним ідеям: мода унісекс у 1965 році, військовий стиль в 1966 і сафарі у 1968-му.

Сьогодні його син Олівье Лапідус навчається в Японії, після запуску свого бренду "Olivier Montagut".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини