RU

Більше 200 фільмів покажуть у Києві на фестивалі короткометражок

22.04.2013, 11:14
Більше 200 фільмів покажуть у Києві на фестивалі короткометражок - Фото
99eaee15cb489d283eca149b03305ada.jpg
З 24 по 28 квітня у столиці пройде II Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів - найбільший короткометражний кінофестиваль країни. Протягом п'яти днів глядачі зможуть побачити понад 200 фільмів з усіх континентів. Вхід майже на всі заходи фестивалю безкоштовний.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ організатори фестивалю, на глядачів чекають 29 блоків фільмів, серед яких спеціальні програми, національний фокус і ретроспективні лінії. У тому числі ряд національних панорам країн Сходу і Заходу, фільми з країн, де немає кіно, і ряд тематичних блоків. Серед них: кращі короткометражні жахи "Dark Side", стрічки про жінок і для жінок "Жіночі секрети", іспанські та італійські короткометражки "Hot Shorts", фільми на тему утопії і апокаліпсису "Futurism", Іранська школа кіно, "Амурний настрій", Російська панорама, "Sweet Sixteen", кіно з країн без кіноіндустрії "Terra Incognita", Авангардна світова анімація, блок дитячого кіно для найменших і їх батьків "Just for KIDS", "Політичні ігри", "Грецький прорив", панорама турецьких короткометражок "Турецькі солодощі" і Великий блок фестивальних хітів, у який увійшли фільми-зірки усіх топових світових фестивалів останнього часу.

У блок "Український фокус" увійшли українські фестивальні хіти - стрічки, що отримали визнання та нагороди світових фестивалів, ретроспектива Оксани Чепелик (експериментальне кіно та відео-арт), ретроспектива Євгена Сивоконя (анімаційні роботи майстра).

Серед іншого на фестивалі покажуть скандальну стрічку болгарського режисера Деяна Барарева "Ботев ідіот" (Ботев для болгар - як для українців Тарас Шевченко, і вилаяти його - те ж, що зганьбити "Кобзар"), а також фільм "Paradoxes" французького режисера Себастьяна Кулпа , що розповідає про український одіозний рух "Femen".

Головною локацією КМФКФ стане кінотеатр "Кінопанорама". Паралельно в науково-розважальному комплексі "Atmаsferа 360" буде йти вечірня програма фестивалю, в рамках якої демонструватиметься ряд спеціальних кіноблок. Кіношкола "Short Film School" розміститься в креативному просторі "Часопис".

Вхід майже на всі заходи фестивалю безкоштовний, виняток становлять конкурсна програма і чотири спеціальні події: "Hot Shorts", "Dark Side", "Sweet Sixteen" і "Жіночі секрети". Також у рамках фестивалю пройде ряд вечірок, де в неформальній обстановці можна буде поспілкуватися з українськими і зарубіжними гостями фестивалю.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини