RU

Азербайджан звинуватили в скупці голосів на Євробаченні

21.05.2013, 16:32
Азербайджан звинуватили в скупці голосів на Євробаченні - Фото
Фарид Мамедов (фото - пресс-служба артиста)
Твердження, що голосування на Євробаченні-2013 політизоване, звучать з тих пір, як був заснований цей конкурс, пише іспанська газета El Mundo. "Коли до заходу приєдналися країни Східної Європи, це відчуття посилилося. Тепер же дійшло до звинувачень в шахрайстві", - зазначає видання, пояснюючи, що ці звинувачення з'явилися в пресі Литви.

Азербайджан дуже серйозно ставиться до Євробачення і вкладає в своїх конкурсантів великі гроші. Азербайджанські артисти кілька років піднімалися на верхні щаблі в конкурсі, а в 2011 році перемогли. Підозри, що голоси глядачів здобуваються нечесним шляхом, висловлювалися і раніше.

Литовська газета 15min.lt стверджує, що двоє чоловіків, які говорили російською, за кілька годин до фіналу Євробачення пропонували оплачені sim-карти, щоб люди подавали за Азербайджан якомога більше голосів взамін на винагороду в 20 євро, - йдеться в статті. Журналісти видання стверджують: "російськомовні" хвалилися, що купили голоси майже у всіх країнах, де населення мляво бере участь в голосуванні.

Нагадаємо, Азербайджан несподівано для багатьох посів на Євробаченні-2013 друге місце. Боротьба за "срібло" тривала між Фаридом Мамедовим та українкою Златою Огнєвич до останнього. Букмекери прогнозували, що перше місце посяде Данія, друге - Україна, третє - Росія. Азербайджан не вказували навіть у першій п'ятірці претендентів на перемогу.

Джерело: Інопреса

Фінал Євробачення: перемога Данії

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини