RU

"Art Expo Ukraine" запрошує зустріти 8 Березня в атмосфері СРСР

02.03.2011, 10:50
6dc0c66054837aeb3c575693321923e4.jpg

"Art Expo Ukraine" запрошує зустріти 8 Березня в атмосфері СРСР

"Український дім" у Києві представляє новий масштабний художній проект "Art Expo Ukraine", який планується провести чотири рази у рік. Перша виставка відбудеться з 7 по 17 березня 2011 року і присвячується сторічному ювілею від дня заснування Міжнародного жіночого дня 8 Березня (1911-2011).

Презентація проекту, який відбудеться на VIP-відкритті 7 березня, почнеться виступом відомого радянського естрадного співака Едуарда Хиля. А як подарунок до Міжнародного жіночого дня, 7 і 8 березня проходитиме оригінальна шоу-програма: виступи шоу-балету "Gvalt", показ мод 60-х років ХХ століття, малювання оголеної натури художниками і виставка найкращих флористів столиці.

Українській публіці і гостям столиці будуть представлені яскраві творчі імена, які стали символами культури України ХХ століття. Виставка продемонструє високу якість творів – будуть експонуватися найкращі роботи майстрів реалістичного живопису: Т.Яблонської, Е.Кремницької, Т.Голомбієвської, А.Ерделі, А.Коцкі, В.Болдирева, Н. Глущенка, А.Вяткіна, К.Таньпетера, П.Басанця та інших з музейних і приватних колекцій.

Також буде презентовано ряд тематичних експозицій, зокрема спецпроект "Любов. Комсомол. Весна", фотовиставка ООН, присвячена 100-річному ювілею свята 8 Березня, виставка картин Олександра Фандікова "Світ фентезі", проект-інсталяція Антона Мухарського, виставка українських і японських авторських ляльок.

Зокрема експозиція "Любов" буде присвячена жанру "ню". Тут буде представлена творчість українських художників, які у своїх роботах оспівують красу оголеного жіночого тіла.

У розділі "Комсомол" можна буде ознайомитися з живописом метрів радянського періоду, які втілили на полотнах образ жінки свого часу (з фондів "Українського дому", музеїв і приватних колекцій).

Тематична частина "Весна" – це картини художників, присвячені красі природи і яскравим миттєвостям життя. Також спецпроект представить інсталяції, присвячені періоду СРСР – радянський плакат, вимпели, порцеляна, листівки тощо.

Крім того, у межах проекту в "Українському домі" будуть представлені провідні галереї України, приватні колекціонери, ювелірні бренди. Пріоритетними для експонування і продажу є твори періоду СРСР (соціалістичний реалізм), які освітлюють найяскравіші та позитивні аспекти того часу, викликаючи почуття ностальгії і захоплення, а також яскравий реалістичний живопис сучасних майстрів.

Організатори зазначають, що цим проектом "Український дім" реалізовує своє основне призначення як центр ділової і культурної співпраці, і у межах "Art Expo Ukraine" будуть організовані зустрічі представників галерей з аташе з культури посольств зарубіжних країн з метою подальшої співпраці.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини