RU

Арсеній Яценюк озвучив діснеєвський мультфільм

14.06.2010, 16:30

Відомий український політик Арсеній Яценюк озвучив короткометражний мультфільм студії "Pixar-Disney", який передуватиме третій частині відомого мультиплікаційного фільму "Історія іграшок 3".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі партії "Фронт змін", короткометражка розповідає про конфлікт і непорозуміння між двома персонажами, зображеними у вигляді чоловічків-крапельок. Один із них був Вночі, інший - Вдень. Вони не довіряли один одному, сперечалися, поки не зрозуміли, що не можуть існувати один без одного. Саме у цей момент з радіодинаміки лунає голос А.Яценюка, який остаточно примиряє героїв і переконує героїв вийти з полону упереджень.

Звичайно, такі короткометражки - це своєрідний повчальний бонус перед повнометражним мультфільмом "Pixar-Disney". У різних країнах мультфільм "День і Ніч" озвучують відомі політики. Наприклад, у Чехії - Вацлав Гавел, у Хорватії - Іво Іосифович.

Оригінальну версію "Історії іграшок 3" озвучували Том Хенкс, Майкл Кітон, Вупі Голдберг. Прем'єра мультфільму в Україні запланована на 24 червня.

Арсеній Яценюк: біографія та добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини