RU

Анджеліна Джолі через загрозу раку видалила груди

14.05.2013, 11:28
Анджеліна Джолі через загрозу раку видалила груди - Фото
Анджеліна Джолі (фото - ЕРА)
Голлівудська зірка Анджеліна Джолі зробила операцію з видалення молочних залоз для уникнення раку грудей. Про це 37-річна актриса написала 14 травня в колонці Мой выбор (My Medical Choice) для видання The New York Times.

За словами Джолі, лікарі діагностували у неї 87-процентну ймовірність раку грудей і 50-процентну ймовірність раку яєчників. Вона почала лікування з молочних залоз, зробивши превентивну подвійну мастектомію. У результаті, за словами лікарів, ризик виникнення раку грудей у ​​Джолі знизився до 5 відсотків.

У замітці актриса розповідає про операцію досить докладно. У цілому медичне втручання зайняло близько трьох місяців і завершилося 27 квітня. На місце видалених грудей Анджеліні Джолі поставили імпланти. Зовні наслідки хірургічного втручання практично не помітні, стверджує Енджі.

Основною причиною, по якій Джолі зважилася на операцію, стало те, що її мати померла від раку в 56 років. Актриса написала, що хоче якомога довше піклуватися про своїх дітей і онуків і не залишати їх передчасно. У даний момент у Джолі та її чоловіка Бреда Пітта троє своїх і троє прийомних дітей.

За статистикою World Health Organization, щорічно від раку грудей помирають близько 500 тисяч жінок. Приблизно 85% випадків виникнення раку грудей припадають на людей, у яких від цього захворювання постраждали найближчі родичі, наприклад, батьки.

Подвійна мастектомія - хірургічна операція з видалення обох молочних залоз. При мастектомії видаляється одна залоза. Жінки, у яких рак вразив лише одну молочну залозу, часто вибирають подвійну мастектомію, оскільки турбуються про можливість виникнення раку в уцілілій залозі: діагноз раку молочної залози підвищує ризик розвитку такого ж виду раку і в майбутньому.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини