RU

Американська гільдія сценаристів роздала нагороди

18.02.2013, 13:00
Американська гільдія сценаристів роздала нагороди - Фото
Кетрін Бігелоу (фото - ЕРА)
Напередодні в Лос-Анджелесі відбулася 65-а церемонія вручення нагород американської Гільдії сценаристів. Фільм "Мета номер один" Кетрін Бігелоу і картина Бена Аффлека "Операція "Арго"отримали нагороди в головних категоріях - "Найкращий оригінальний сценарій" і "Найкращий адаптований сценарій" відповідно. Повний список лауреатів оприлюднено на офіційному сайті організації.

Серед драматичних телевізійних проектів кращий сценарій виявився у серіалу "У всі тяжкі", в розділі комедій нагорода дісталася серіалу "Луї". У номінації "новий серіал" призом Гільдії відзначений проект "Девченки". Приз за кращий сценарій серед відеоігор дістався "Assassin's Creed III".

Картина "Мета номер один" розповідає про операцію, в ході якої був усунутий "терорист номер один" Усама бін Ладен. Сценарій написав Марк Боал, який раніше працював над фільмами "В долині Ела" і "Повелитель бурі". Фільм Бігелоу в 2013 році претендує на п'ять Оскарів, у тому числі в номінаціях "Кращий фільм" і "Найкращий оригінальний сценарій".

Сценарій "Операції "Арго" написав Кріс Террі, грунтуючись на книзі Тоні Мендеса "Майстер маскування" і статті Джошуа Бірмі "Велика втеча", опублікованій в журналі Wired. Стрічка претендує на сім Оскарів, у тому числі в категоріях "Кращий фільм" і "Кращий адаптований сценарій".

Церемонія вручення нагород Американської кіноакадемії відбудеться в Лос-Анджелесі 24 лютого.

Всі новини, фото, відео Оскар-2013
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини