RU

Актор Валерій Золотухін потрапив до реанімації

05.03.2013, 14:00
Актор Валерій Золотухін потрапив до реанімації - Фото
Валерій Золотухін (фото - Коммерсант)
Актор, керівник Театру на Таганці Валерій Золотухін тяжко хворий і знаходиться в реанімації Російського наукового центру рентгенорадіологіі в Львова. Як повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на дружину артиста, діагноз йому остаточно ще не поставлено.

У січні преса вже писала про те, що Золотухін потрапив до лікарні, але сам актор заявив, що лише проходив планове обстеження.

Центр рентгенорадіології спеціалізується на ранній діагностиці та лікуванні онкологічних та інших захворювань. "Валерій Сергійович госпіталізований в клініку наукового центру напередодні ввечері у важкому стані. В даний час він знаходиться в клініці, де йому проводиться комплекс лікувальних процедур", - повідомило агентству Інтерфакс джерело в медичних колах Москви.

За даними джерела, Золотухін не з'являвся в театрі з нового року, довго перебував у лікарні, а потім удома з цілодобовою доглядальницею.

Сьогодні стало відомо, що 71-річний Золотухін попросив звільнити його з посади директора Театру на Таганці за станом здоров'я; прохання було задоволено департаментом культури Москви. Як пише lenta.ru, місце директора займе Володимир Флейшер, який останні 10 років очолював Театральний центр імені Мейєрхольда. Між тим, за даними джерела Інтерфаксу, новим художнім керівником може стати режисер Олександр Огарьов.

З 2011 року, коли Таганку в результаті скандалу покинув режисер Юрій Любимов, Золотухін разом з директорськими виконував і обов'язки художнього керівника театру. Чи залишиться за ним посадуа художнього керівника, не уточнюється.

Золотухін працює на Таганці з 1964 року. У його послужному списку - ролі в спектаклях "Добра людина з Сезуана", "Герой нашого часу", "Мати", "Борис Годунов", "Доктор Живаго", "Марат і маркіз де Сад", "Бенкет під час чуми". Він грав у фільмах "Господар тайги", "Бумбараш", "Біг", "Розповідь про те, як цар Петро арапа одружував" та ін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини