RU

Африканська чума не перешкодить проведенню фестивалю "Нашестя"

22.06.2011, 14:35
Африканська чума не перешкодить проведенню фестивалю
8c30ee6784f5cb2d6d307636705c2c9e.jpg

Африканська чума не перешкодить проведенню фестивалю "Нашестя"
Організатори фестивалю "Нашестя" звернулися до керівництва Тверської області з письмовими запевненнями, що докладуть усі можливі зусилля для недопущення поширення африканської чуми свиней, через яку захід був під загрозою зриву. На цих умовах керівництво регіону вирішило не забороняти проведення фестивалю. Про це повідомляє Департамент територіальної та інформаційної політики Тверської області.

На фестивалі буде заборонена торгівля продуктами харчування, за наказами Россільгоспнагляду, заборонена доставка глядачами власних продуктів.

Враховуючи, що десятки тисяч людей з усіх кінців Росії вже запланували поїздку на фестиваль, тимчасовий виконувач обов'язків губернатора Тверської області Андрій Шевельов запропонував організаторам фестивалю укласти спеціальну угоду. У ньому будуть відображені додаткові зобов'язання організаторів з забезпечення усіх необхідних заходів для недопущення поширення вірусу африканської чуми свиней. Підписання угоди заплановано на 24 червня.

У разі виконання організаторами фестивалю усіх встановлених Россільгоспнаглядом вимог і дотримання умов угоди, адміністрація Тверської області не буде заперечувати проведення цього заходу на території регіону.

Аналогічні вимоги ставляться до всіх організаторів масових заходів, що проводяться на території Тверської області у цей час, до скасування карантинних обмежень.

Нагадаємо, раніше, в.о. губернатора направив листа організаторам фестивалю "Нашестя" про неможливість проведення заходів через оголошений у декількох районах регіонів карантин, пов'язаний із випадками захворювань тварин африканською чумою свиней.

Фестиваль "Нашестя" відбудеться 8-10 липня 2011 року у Великому Завідово Тверської області. Відкривати фестивальні дні будуть команди "Пілот" – 8 липня, "Аліса" – 9 липня, "Чайф" – 10 липня, а закривати - "Бі-2 ", ДДТ і "Океан Ельзи". Усього на фестивалі виступлять понад 100 музичних колективів. Також цього року на честь ювілею буде представлено ще одну сцену – театральну, що є ноу-хау для фестивалю з 10-річною історією.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини