RU

Адам Сендлер встановив рекорд в антипремії "Золота малина"

28.02.2012, 10:19
Адам Сендлер встановив рекорд в антипремії
Адам Сендлер у двох іпостасях у фільмі "Такі різні близнюки" (фото: kinopoisk.ru)
Актор, продюсер і сценарист Адам Сендлер, який відзначився в минулому році в комедіях "Такі різні близнюки" ("Jack and Jill"), "Баки Ларсон: Народжений бути зіркою" і "Прикинься моєю дружиною", зібрав рекордні 11 номінацій на антипремію "Золота малина "(Razzie Awards), яка на противагу" Оскару "вибирає найгірші фільми і акторів минулого року.

Як повідомляє сайт "Золотої малини", в номінацію "Найгірший фільм" потрапили "Баки Ларсон: Народжений бути зіркою", "Такі різні близнюки", "Старий Новий рік", "Трансформери 3" і "Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1 ".

Звання найгіршого виконавця головної ролі можуть отримати Расселл Бренд ("Артур. Ідеальний мільйонер"), Ніколас Кейдж ("Божевільна їзда", "Час відьом", "Що приховує брехня"), Тейлор Лотнер ("Погоня", "Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1 "), Адам Сендлер ("Прикинься моєю дружиною", "Такі різні близнюки ") і Нік Свардсон (" Баки Ларсон: Народжений бути зіркою ").

За найгіршу жіночу роль в номінацію потрапили Сара Джесіка Паркер ("Старий Новий рік", "Я не знаю, як вона робить це"), Крістен Стюарт ("Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1"), Сара Пейлін ("Непереможний" ) і відразу двоє чоловіків - Мартін Лоуренс ("Великі матусі: Син як батько") і Адам Сендлер (в ролі Джилл - "Такі різні близнюки").

А в номінації найгірша роль другого плану "відзначилися" такі зірки як Аль Пачіно, Джеймс Франко, Ніколь Кідман, Кеті Холмс.

Антипремія "Золота малина" була заснована в 1980 році. Номінанти визначаються шляхом голосування 657 виборців в 46 штатах США і 17 зарубіжних країнах. "Переможці" будуть оголошені 1 квітня 2012 - в День дурня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини