RU

"Євробачення-2009". Грузія заспіває пісню проти Путіна

19.02.2009, 14:06

Після початкової відмови від участі у "Євробаченні" у Москві Грузія вирішила все-таки взяти участь у конкурсі і відправити на нього групу "Стефане і 3G", яка виконає "пісню протесту". Про це повідомляє "Грузія Online".

"Назва пісні "We don’t Wanna Put In" є грою слів, в якій робиться натяк на Прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна", - заявив співавтор пісні Стефане, який виконає її разом з трьома грузинськими співачками.

Після конфлікту з Росією у серпні 2008 року Грузія заявила, що оголошує бойкот конкурсу "Євробачення" у Москві. Однак у січні Суспільне мовлення Грузії змінило своє рішення, чим спричинило певний протест серед грузинського населення. Деякі вважають, що обрання цієї пісні є спробою виправдати участь Грузії у "Євробаченні" у російській столиці.

У зв'язку з цим серед грузинських Інтернет-користувачів поширюється петиція під гаслом "Оголосимо бойкот Москвавізії", яка закликає Суспільне мовлення Грузії відмовитися від ідеї участі у конкурсі, який, згідно із петицією, користується сумнівною репутацією через свій "політизований" характер.

"Виходячи з сьогоднішньої реальності, якщо Перший канал (Суспільного мовлення ) Грузії від імені Грузії направить виконавця, і тим самим допоможе російській державі в м. Москва спокійно і "гідно" провести цей конкурс, тим самим телеканал відкрито підтримає агресивні дії держави-окупанта, що і є класичним виявом саме коллабораціонізму", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, конкурс естрадної пісні "Євробачення-2009" відбудеться у Москві з 1 по 16 травня 2009 року. Урочисту церемонію відкриття конкурсу заплановано на 9 травня 2009 р. на Університетській площі на Воробйових горах, церемонію закриття - 16 травня у ВАТ "Гостинний двір". Півфінали "Євробачення" пройдуть 12 і 14 травня, а фінал - 16 травня у спортивному комплексі "Олімпійський".

Згідно з проведеним жеребкуванням, представник від України виступить на конкурсі у другому півфіналі, 14 травня.

Євробачення: добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>

Грузія і сусіди: добірка новин>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини