RU

Злата Огневич: Слухаючи свої пісні, задоволення не отримую

01.06.2013, 14:32
Злата Огневич: Слухаючи свої пісні, задоволення не отримую - Фото
На Євробаченні-2013 Злата Огневич посіла третє місце

Учасниця пісенного конкурсу Євробачення-2013 від України відповіла на запитання користувачів порталу ЛІГА.net і редакції ЛІГАБізнесІнформ

Злата Огневич - про суперників на Євробаченні, подарунки від влади і фанів, улюблених виконавців, користь знайомств в шоу-бізнесі і задушевні розмови з квітами (запис відеоконференції).

- У скільки обійшлася підготовка і поїздка на Євробачення? Ви вважаєте це вигідною інвестицією? (користувач Прагматик)

- Не секрет, що це дороге задоволення. Фінансами займався мій продюсер, Міша Некрасов, я цим не завідую. Є деякі бартерні питання, які нам належить відпрацювати, але це виступи, це доставить мені задоволення... На конкурсі я уявляла наш український народ і нашу українську музику. Тепер отримую багато пропозицій від західного шоу-бізнесу, думаю, будуть концерти в Європі. Їхати з України я не збираюся, але на концерт за її межами з задоволенням поїду.

- Що б ви змінили у
своєму виступі на Євробаченні? І без яких трьох речей не обходитися ваш день? (користувач Дарина)

- Я співала для всіх, хто любить нашу команду і нашу музику. Я рада, що не підвела українців. Нічого не міняла б у виступі - я в цьому фаталіст: як завгодно долі, так і має здійснитися. Три речі - це музика, спілкування з рідними та близькими і, останнім часом, вечеря при свічках. Я таким чином релаксую.

- У вас класична музична освіта, джазовий вокал. Навіщо вам Євробачення - голосування політично стурбованих телеглядачів і домогосподарок з сумнівним смаком? (користувач Ігор)

- Хочу розвінчати міф про аудиторію. Євробачення дивиться дуже велика і багатоманітна аудиторія, від дітей до пенсіонерів. Для мене Євробачення - можливість показати музику, для нашої команди це дорогого коштує. Бажаю всім нашим артистам отримати такий досвід. Це величезна відповідальність - знати, що на тебе дивиться стільки людей по всьому світу. Ще раз хочу поїхати на Євробачення, але вже в якості гостя - занадто багато нервів і емоцій я вклала в цей конкурс. Я ж не Діма Білан. У кожного артиста свій вибір, і це мій вибір.

- Чи зав'язалися у вас дружні стосунки з іншими учасниками Євробачення?

- Ми не зідзвонюємося з ними. Я знайома з Фарідом Мамедовим (учасник від Азербайджану, - ред.), і якщо він приїде до Києва, він обов'язково мене набере й скаже: "Златік, давай зустрінемося і погуляємо".

Злата Огневич: Слухаючи свої пісні, задоволення не отримую
- Фарід нам розповів, що якби він був на місці глядача і вибирав між своїм виступом і вашим, то голосував би за вас. А за кого б ви вболівали на місці телеглядача?

- У мене були свої фаворити на конкурсі. Мені дуже подобалася Анук, греки, тому що вони веселі, та італієць Марко Менгоні. Якби у мене була можливість, я б відправила за нього sms. Відносно переможниці Еммілі, мені подобалася її пісня, але знову ж - у мене свої фаворити з музичної точки зору.

- Місце Азербайджану багатьом виявилася несподіванкою ...

- Ну чому - у Фаріда гарна пісня, і виконання, він сам гарячий південний хлопець, і номер красивий. Він міг би і на перше місце вибратися.

- Якщо розглядати результати голосування національних журі та телеглядачів окремо, то глядачі віддали вам друге місце, а журі - шосте. У результаті вийшло третє місце в загальному заліку. Чому професіонали поставили таку оцінку?

- Не знаю, це їх вибір, я його не заперечую і приймаю.

- В останні 10 років Росія не дає Україні більше 10 балів. Іноді наші артисти отримують найнижчі оцінки. Так сталося і з вами...

- Я не ручаюся за цих людей, це їх думка. Я задоволена, що ми вийшли у фінал з нашою командою, тому що, коли їхали на Євробачення, знали, що ми ризикуємо, і що можемо не пройти, можемо зайняти останнє місце. Це колесо фортуни. Серед такої кількості учасників вийти на третє місце - це круто.

- Прем'єр
Азаров нагородив вас грамотою та годинником, Радмін Криму удостоїв звання заслуженої артистки автономії. Які ще подарунки ви отримали від представників влади?

- Уряд Криму подарував чудову мушлю, позолочену, з символом Криму - там перлина всередині, якийсь коштовний камінь огранений. Також я зустрічалася з міністром культури
Леонідом Новохатьком - він вручив грамоту. У Косово миротворці на пам'ять мені подарували гравюру, виконану на дереві, з моїм ім'ям.

Злата Огневич: Слухаючи свої пісні, задоволення не отримую
- Як змінилася увагу до вас після конкурсу з боку шанувальників? Роблять божевільні вчинки? Вичікують під під'їздом? (користувач Євген)

- Слава Богу, під під'їздом ніхто не вичікує - у мене дуже інтелігентні шанувальники, вони приходять на концерти, на фан-зустрічі. Якихось божевільних подарунків немає, але якщо будуть, але це буде подарунок не для мене особисто, а для всієї нашої команди. Були незвичайні подарунки, хотіли подарувати подорож на повітряній кулі, шоколадні портрети, і так далі. Наші шанувальники ще перед Євробаченням дарували золотий кулон з каменями.

- Як збираєтеся використовувати популярність, яку принесло Євробачення?

- Якщо зараз відправлюся на студію записувати нові хітові пісні - гадаю, все буде добре. Звання - воно не допоможе мені співати краще або записувати нову музику.

- Наскільки збільшилися гонорари після конкурсу?

- Відповідає концертний директор Злати Огневич: Збільшилися на 35%.

- Розкажіть про свій сукню для Євробачення. (користувач Дана)

- Ми працювали з багатьма українськими дизайнерами. В результаті я виступила в бежевій сукні від Олени Реви, це талановитий молодий український дизайнер. Було ще одне плаття, його придумала і створила Анжела Лисиця: воно з різнокольорових пластикових пластин, але, на жаль, освітлення працювало не так на це плаття. Ми замовляли на нього матеріали у Швейцарії, воно дуже складне, його можна віддати в музей - не кожен візьметься таке шити. І третя сукню від Лисиці - ви її не бачили, але скоро я її вдягну на концерті.

Злата Огневич: Слухаючи свої пісні, задоволення не отримую

Фото - eurovision.tv

- Пісні яких виконавців у вашому плеєрі? Чи часто ви слухаєте свої пісні? (користувач Міла)

- Свої пісні слухаю тільки тоді, коли ми їх записали в студії або демо-версії, тобто коли йде робота над матеріалом. Задоволення не отримую від прослуховування себе. На плеєрі у мене багато різної музики, від класики до джазу. Земфіра дуже подобається, Ваня Дорн, Океан Ельзи, Чайковський та багато інших. Всі музиканти знають: щоб розвиватися, треба слухати багато музики різних напрямів.

- Хто пише вам пісні? З ким із відомих авторів працювали? (користувач Надія)

- Я складаю музику і вірші у вільний час, але поки не знайшла в собі сміливості на загальний суд це винести. Я співпрацювала з Михайлом Некрасовим, він визнаний композитор, працював над аранжуванням для
Руслани, з якою вона перемогла на Євробаченні, для Тіни Кароль він написав знамениті пісні "Пупсик" і "Выше облаков". Мені дуже пощастило працювати з таким талановитим композитором.

- Ходять різні, часом безглузді, чутки про вашу сім'ю, наприклад, батьків називають олігархами. Розкажіть про рідних.

- У мене звичайна сім'я, мама у мене філолог за освітою, вчитель російської мови та літератури. Також у неї є медосвіта. Батько у мене хірург, він закінчив єдину на той час в Радянському Союзі медичну академію, в неї було дуже складно потрапити, він без жодних хабарів туди вступив. Він ходив на підводному човні, коли служив у російському флоті, коли ми жили в Мурманську.

- Ви живете одна?

- Так.

- Найкрасивішою учасницею на Євробаченні-2013 називали вас. Як вдається підтримувати форму, вдаєтеся до дієт?

- Не сиджу на дієтах - це відбивається на голосі - з нього пропадає фарба, складно співати верхівки. Якщо ти мало їси - тобі нема чим співати. До речі, це міф - що треба багато наїдатися, що чим більше вокаліст, тим краще у нього голос. Є стрункі оперні діви, які при своїй стрункості класно звучать.

- Чи може любитель, який пише вірші і тексти пісень в якості хобі, бути поміченим в сучасному шоу-бізі, не маючи знайомств в цьому середовищі? Я був би щасливий, якби композицію на мої слова виконала така співачка, як ви. (користувач Олег)

- Якщо у тебе є талант, то він не матиме жодних кордонів, якщо талант справжній. Мені ніхто не допомагав, я пробилася завдяки щасливому випадку і власній працьовитості. Ми приймаємо багато листів і з музикою, і з поезією. І якщо це буде щось вартісне - будь ласка, чому б і ні. Дерзайте, успіхів вам.

- Ви особисто наводьте порядок в домі? Або на це не вистачає часу? (користувач Світлана)

- Так, я люблю прибирати вдома, коли потрібно позбутися від якоїсь зайвої енергії - перемкнутися на інший вид діяльності. Особливо люблю готувати: різні салати, лазанью, пиріжки, пасту, млинці. Я взагалі збираю рецепти, це моє хобі. А якби у мене була ділянка, я б розводила квіти, я їх дуже люблю, у мене вдома їх багато, я з ними розмовляю навіть, але вони страждають від моїх постійних поїздок і іноді засихають...

Я дякую всім користувачам порталу
ЛІГА.net за надіслані запитання, бажаю всім вірити в мрію, розкривати свої таланти і домагатися своїх цілей! Удачі вам!

Відеоконференція Злати Огневич в інформагентстві ЛІГАБізнесІнформ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини