RU
27.05.2013, 13:05

Секс, фолк і наркотики. П'ять переможців Каннського кінофестивалю

У Каннського фестивалю репутація найбільш "​​смокінгового" і "устричного" ​​серед головних світових кінофорумів. Червоні сходи перед залом "Люм'єр" стали символом гламуру. Цього разу в основному конкурсі фестивалю взяли участь 20 фільмів. Увечері 26 травня стали відомі переможці. Золота пальмова гілка дісталася картині Абделатифа Кешиша про лесбійське кохання двох дівчат.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/5

НАЙКРАЩИЙ АКТОР

Секс, фолк і наркотики. П'ять переможців Каннського кінофестивалю

Брюс Дерн - фільм "Небраска" (США)

76-річний американський актор отримав свою "каннську гілку" за роль Вуді Гранта в чорно-білій стрічці режисера Олександра Пейна (не так давно на екрани вийшов його фільм "Нащадки"). Герой Дерна вирішує, що він виграв у лотерею мільйон доларів, і щоб отримати належне, разом з сином відправляється в містечко за кілька сотень миль. По дорозі вони вирішують заїхати в Небраску, звідки родом Вуді. Дні, проведені разом з батьком-алкоголіком, змінюють ставлення сина до життя.

"Коли я побачив матеріал, я подумав: чудова ідея, що дає можливість поставити крапку в своїй кар'єрі. І з прекрасним режисером. Я працював з Хічкоком, Тарантіно, Копполою, а тепер і з Пейн. До того ж я ніколи не думав про свої взаємини з батьком", - зізнався актор.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне