RU
27.05.2013, 13:05

Секс, фолк і наркотики. П'ять переможців Каннського кінофестивалю

У Каннського фестивалю репутація найбільш "​​смокінгового" і "устричного" ​​серед головних світових кінофорумів. Червоні сходи перед залом "Люм'єр" стали символом гламуру. Цього разу в основному конкурсі фестивалю взяли участь 20 фільмів. Увечері 26 травня стали відомі переможці. Золота пальмова гілка дісталася картині Абделатифа Кешиша про лесбійське кохання двох дівчат.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

3/5

НАЙКРАЩИЙ РЕЖИСЕР

Секс, фолк і наркотики. П'ять переможців Каннського кінофестивалю

Амат Ескаланте - фільм "Елі" (Мексика)

Стрічка Ескаланте з перших днів впевнено пасла задніх у фестивальному рейтингу. Кінокритики явно розійшлися з членами журі в оцінках нової роботи 34-річного мексиканського режисера, який нещодавно переселився ближче до Голівуду. Амата Ескаланте відрізняє любов'ю до натуралізму, що знайшло відображення навіть у назвах його попередніх картин - "Шушваль", "Кров", "Виродки".

Зачин "Елі" такий: Естела, молодша дочка в сім'ї робітників автомобільного заводу, погоджується взяти у свого коханого наркотики, які той викрав у товаришів по службі під час спецоперації по знищенню марихуани та кокаїну. Законослухняний брат Естели - Елі - знищує заховані наркотики, чим накликає на сім'ю гнів злочинців. Ескаланте не особливо церемониться з глядачем, сміливо підпалюючи статеві органи одного з героїв і згортаючи шию цуценяті тер'єра. Як розповідав найкращий режисер Канн-2013, фільм дався йому нелегко - щоб знайти гроші, довелося обійти три тисячі потенційних спонсорів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне