RU
27.05.2013, 13:05

Секс, фолк і наркотики. П'ять переможців Каннського кінофестивалю

У Каннського фестивалю репутація найбільш "​​смокінгового" і "устричного" ​​серед головних світових кінофорумів. Червоні сходи перед залом "Люм'єр" стали символом гламуру. Цього разу в основному конкурсі фестивалю взяли участь 20 фільмів. Увечері 26 травня стали відомі переможці. Золота пальмова гілка дісталася картині Абделатифа Кешиша про лесбійське кохання двох дівчат.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/5

ЗОЛОТА ПАЛЬМОВА ГІЛКА

Секс, фолк і наркотики. П'ять переможців Каннського кінофестивалю


"Життя Аделі", режисер Абделатіф Кешиш, в головних ролях Адель Екзаркопулос, Леа Сейду

Перемога фільму Кешиша - французького режисера арабського походження, який народився в Тунісі, не стала несподіванкою. Як показало опитування видання Le film Français задовго до 26 травня, з п'ятнадцяти провідних кінокритиків Франції одинадцять віддавали саме цій стрічці головний приз фестивалю.

15-річна школярка Адель (Екзаркопулос) вивчає літературу, хоче стати вчителькою молодшої школи і намагається розібратися у своїх потягах, поперемінно займаючись сексом з хлопчиком і цілуючи дівчинку. Так триває до того моменту, як вона зустрічає студентку Академії витончених мистецтв Емму (Сейду) із синім волоссям. Адель закохується, дівчата починають жити разом. Тригодинний фільм розповідає їх історію - від першої зустрічі до того моменту, як синьоволоса Емма жертвує відносинами з Адель заради племінниці головного галериста міста. На думку журналу Variety, у фільмі присутні "найбурхливіші сцени лесбійського сексу, які можна згадати на даний момент". Особливу пікантність вибору журі додає те, що поки в Каннах готувалися назвати переможця, на вулиці Парижа вийшли близько 150 тисяч громадян, обурених легалізацією одностатевих шлюбів. Кешиш отримав визнання завдяки попереднім картинам - "Кус-кус і барабулька" і "Темношкіра Венера".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне