RU
07.02.2013, 10:15

Найкращий фільм. Всі учасники головної номінації Оскара-2013

24 лютого відбудеться ювілейна, 85-а, церемонія вручення кінопремії Оскар. У номінації "Кращий фільм року" представлені дев'ять картин, серед яких роботи Стівена Спілберга, Енга Лі, Квентіна Тарантіно, Міхаеля Ханеке та інших майстрів. Явні фаворити кінокритиків - військові драми Бена Аффлека і Кетрін Бігелоу. Картини представлені за датою виходу на великі екрани.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

2/9

"Звірі дикого Півдня"


Прем'єра - 18 червня 2012-го
Режисер: Бен Зайтлін. У ролях: Кувенжані Уолліс, Дуайт Генрі, Леві Істерлі, Лоуелл Лендіс. Бюджет - $1,8 млн. Збори в США і Росії - $11,8 млн.

 

Дія відбувається в болотах Луїзіани, де далеко від цивілізації живуть шестирічна Хашпаппі з батьком Вінком. Вони проводять свої дні, плаваючи в пошуках риби в якійсь подобі човна, яка зроблена з остова пікапа. Вінк суворий зі своєю дочкою, розуміючи, що це необхідно для виживання. Звичний хід речей порушується, коли Вінка раптово підкошує невідома хвороба, а природа починає сходити з розуму: тануть льодовики, піднімається вода, з'являється армія доісторичних тварин. Здоров'я Вінка все гірше, і Хашпаппі вирішує сама відправитися на пошуки своєї матері.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне