RU
12.03.2013, 11:04

Ігри з престолом. 5 фільмів і серіалів про вибори папи римського

Сьогодні у Ватикані розпочинається конклав - збори кардиналів, що скликаються для виборів нового папи римського після смерті або відставки попереднього. В даному випадку вибори проходять в результаті добровільної відставки  папи Бенедикта XVI. Під страхом відлучення від церкви отцям Римсько-католицької церкви заборонено спілкування з зовнішнім світом, поки не стане відомо ім'я нового понтифіка. Зазирнути за опечатані двері Сікстинської капели неможливо. Зате можна подивитися один з фільмів про вибори пап.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

1/5

"Ангели і демони"

Ігри з престолом. 5 фільмів і серіалів про вибори папи римського


США, Італія, 2009 рік. Режисер Рон Ховард

Екранізація роману Дена Брауна з Томом Хенксом у головній ролі. Поки папа римський вмирає, злочинці крадуть у Центрі ядерних досліджень антиречовину, здатну підняти на повітря пів-Європи. Додатково до всього в Ватикані викрадають чотирьох кардиналів - фаворитів майбутнього конклаву. Їх знаходять в різних частинах Риму химерним чином убитими. Рятувати престол від ганьби, а Європу від кінця закликають професора Ленгдона з Гарварду. Разом з напарницею - брюнеткою на двадцятисантиметрових шпильках - він йде по сліду вбивць, який приводить його до камерарію (керуючому справами) покійного папи.

Святий престол ополчився на режисера Ховарда, не дозволивши зйомки всередині римських церков. Не кажучи вже про Сікстинську капелу. Після виходу картини навіть звучали заклики байкотувати її. Не в захваті і кінокритики. "Що б там не говорили у Ватикані, головний гріх письменника Брауна не богохульство і навіть не кримінально поганий склад, а серйозне обличчя, з яким той видає езотеричні факти, почерпнуті з бібліотечної підшивки Reader's Digest".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне