Багаті та щасливі: що стоїть за успіхом в бізнесі. Книга Big Money Євгена Черняка

08.08.2019, 15:13
Багаті та щасливі: що стоїть за успіхом в бізнесі. Книга Big Money Євгена Черняка - Фото
Книга "Big Money. Принципи перших" (колаж - LIGA.net)

Євген Черняк написав книгу бізнес-рецептів "Big Money. Принципи перших". LIGA.net публікує 11 тез її героїв - бізнесменів і гостей Big Money

Бізнесмен і відеоблогер Євген Черняк вирішив увічнити все найважливіше, сказане героями його програм, в книзі "Big Money. Принципи перших". Це перша книга бізнесмена. У ній - розповіді 11 підприємців з абсолютно різних сфер.

Книга Черняка вийшла у видавництві Форс Україна, і вже стала бестселером. Перший і додатковий тираж не встигли дійти до магазинів, їх розкупили за попереднім замовленням.

LIGA.net  публікує 11 яскравих тез героїв книги.

Євген Черняк про джерело енергії

"Рекомендую біг. Вчора я біг крос по Варшаві, сьогодні - по Мінську, завтра побіжу по Львову. Важливо вести здоровий спосіб життя, адже ваш організм - основний ресурс. Для того, щоб бути готовим будь-якої хвилини включитися в рішення важливого завдання, ви повинні бути психологічно і фізично здорові ".

Співзасновник Нової пошти В'ячеслав Клімов про партнерство

"У нас з партнером [Володимиром Поперешнюком] просте правило - хто перший узяв лопату, той і копає. Кожен керує певними зонами відповідальності. У Володимира більше аналітичний склад розуму і він займається операційним блоком і логістикою. Мені ж більше подобається маркетинг та продаж. Кожен з нас може "забігти на чужу територію", задати будь-які питання, розкритикувати і втекти. Є неписане правило - не ображатися один на одного".

Власник інвестгрупи UFuture Василь Хмельницький про невдачі

"Наше ставлення до невдач відрізняється від американського чи ізраїльського. Більшість українців упевнені, що невдача - це слово, протилежне успіху, але це не так. У США якщо ти зазнав невдачі, ти не лузер, а цінний працівник з досвідом. В Ізраїлі після 2 -3 провалів на твою команду будуть полювати рекрутери. У мене особисто половина проектів невдалі, але саме вони навчили мене всьому, що я знаю і вмію".

Власник мережі ресторанів Алекс Купер про ризики

"Мої співробітники можуть помилятися. Якщо забрати у них цю можливість, то горизонт їх ідей і пропозицій стане "безризиковою зоною" і вони почнуть просувати очевидні і нецікаві ідеї. Якщо ти забороняєш директору ресторану подавати стейк під іншим соусом, то не даєш йому розвиватися".

Повну версію розмови читайте тут.

Власник Rozetka Владислав Чечоткін про життя в русі

"Коли людина чогось досягає і бізнес обганяє конкурентів, це відбувається тому, що ти цим живеш і витрачаєш на це більшу частину життя. Я завжди кажу "відпочинемо на пенсії". Іноді хочеться сісти, відпочити, нікуди не поспішати. Але тут же накочує "Ой, ні, я ж не встигаю" і знову кудись біжиш".

Засновник Almaz Capital Partners Олександр Галицький про інвестування

"Венчурний інвестор – це "етично погана людина", тому що він свого роду "полігаміст", і у нього одночасно під управлінням 5-10 компаній-"діточок". "Любов" між ними розподілена - десь вона міцнішає, а десь зникає. Тому що один "дитина" виявилася більш "талановитою".

Повну версію розмови читайте тут.

Співзасновник Banda.Agency Павло Вржещ про просування

"Десять років тому я вважав, що роль арт-директора - сидіти осторонь, робити круту роботу і чекати, поки її презентує інший. Я займав пасивну позицію. Зараз я розумію, що зробити - це тільки половина. Треба пояснити іншим людям, що ми робимо і чому воно вийшло саме таким. Не люблю слово "продавати", ми повинні закохувати людей в те, що робимо".

Повну версію розмови читайте тут.

Співвласник компанії з прокату лімузинів Антон Нестеров про проблеми зростання

"Його проблема була в тому, що він міг по п'яти місяців не платити зарплату співробітникам, витрачав більше, ніж заробляв, і хотів бути мільйонером, як деякі клієнти, хоча сам таким не був. Тому що за фактом він жив на наші гроші. Зараз цієї компанії не існує, так як її керівник не хотів розвиватися".

Повну версію розмови читайте тут.

Засновник медіахолдингу UMH Борис Ложкін про важливість подорожей

"Щоб розширювати кругозір треба подорожувати. Обов'язково відвідуйте галузеві заходи. Коли ви спілкуєтеся з колегами, які займаються тим же бізнесом, що і ви, але в інших країнах, то отримуєте від них величезну кількість інформації. На таких заходах за копійки отримують стільки ж нових знань, скільки McKinsey або інші консультанти продадуть вам за мільйон".

Засновник концерну Галнафтогаз Віталій Антонов про ставлення до грошей

"Я не переживаю за збереження своїх вкладень. Словосполучення "захистити гроші", як на мене, дуже гіпотетичне. Або ти довіряєш людині, проекту чи бренду, або не довіряєш. Якщо ти вкладаєш в проект гроші, сподіваючись на результат, то захищеність стоїть в гарантії цього самого результату".

Повну версію розмови читайте тут.

Співзасновник Monobank Дмитро Дубілет про користь читання

"Я люблю читати. У моєїй улюбленій бізнес-книзі "Жорсткий менеджмент" є глава "Вийшла покурити". У ній автор розповідає, як хотів зробити дорогу покупку, але не зміг, так як продавець вийшла покурити. Власник бізнесу вклався в оренду, склад, рекламу, в зарплати - все заради цього моменту. А в підсумку все розбилося об лінь продавця".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини