UA
15.02.2013, 10:21

Актриси року. Всі номінантки на Оскар-2013

У цьому році на золоту статуетку в одній із найпрестижніших номінацій Оскара - "краща жіноча роль" - претендують Дженніфер Лоуренс, Еммануель Ріва, Джессіка Честейн, Наомі Уоттс і Кувенжане Уолліс. У номінації "краща жіноча роль другого плану" борються Селлі Філд, Енн Хетуей, Хелен Хант, Джекі Уівер і Емі Адамс

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

5/6

Кувенжане Уолліс, 9 років

Актриси року. Всі номінантки на Оскар-2013


Наймолодша в історії Оскара претендентка на отримання звання кращої актриси. Народилася в Луїзіані в сім'ї шофера і вчительки. Коли дівчинці було п'ять, мати дізналася, що режисер Бен Зайтлін шукає актрису у віці від 6 до 9 років на головну роль у фільмі "Звірі дикого півдня". Педагог повела дочку на проби, і режисер, який встиг розчаруватися в 4000 претенденток, розгледів великий талант.

"Я велів їй кинути іграшку в хлопчика, а вона сказала мені, що це неправильно - кидатися іграшками в людей. Вона була першою дитиною, яка насмілився мені суперечити", - згадував згодом Зайтлін.

Йому так сподобалася гра Уолліс, що він трохи змінив для неї сценарій, зробивши героїню на рік молодшою. Заради Кувенжане відмовився від двох інших акторів - вони не зігралися з дівчинкою, і взяв на їх місце непрофесіонала - якогось Дуайта Генрі, з яким у Кувенжане склалися хороші стосунки. Правда, Генрі приніс на першу зустріч з виконавицею головної ролі чотири коробки іграшок та солодощів.

Під час зйомок режисер побоювався, що актриса злякається ручного кабана, який за допомогою комп'ютерних технологій перетворюється в гігантського фантастичного звіра, однак вона почала кататися на ньому верхи. За роль у фільмі
"Звірі дикого півдня" Кувенжане Уолліс номінована на Оскар. На даний момент у дівчинки немає планів продовжувати кінокар'єру, але акторську майстерність вона має намір вивчити.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне