RU

Афіша Києва: концерти і вистави січня

24.12.2010, 16:10

На початку року киян порадують китайський цирк і найкращі танцюристи України, Театр кішок Юрія Куклачова, Іосиф Кобзон, "Піккардійська терція". Творчий вечір проведуть Олег Скрипка і Лесь Подерв’янський, з "Квартетом" приїдуть Аліса Фрейндліх і Олег Басіла

Новорічні вистави і ялинки для дітей, які пройдуть практично у всіх концертних залах країни, у січні плавно продовжаться виступами китайського цирку і найкращих танцюристів України, Театру кішок Юрія Куклачава і святковим концертом Іосифа Кобзона. Також у Києві відбудеться концерт групи "Піккардійська терція", творчий вечір Олега Скрипки і Леся Подерв’янського. Крім того, зустріч з улюбленими артистами чекає шанувальників Аліси Фрейндліх і Олега Басілашвілі.

З 1 по 8 січня у МЦКІ "Жовтневий палац" пройдуть виступи артистів Великого китайського цирку. Циркове мистецтво Китаю - найдревніше на Землі і сягає корінням у старовинні народні ігри, традиційні ремесла і військову справу Піднебесної, глибокий символізм багатьох номерів пов'язаний з китайськими легендами. У програму гастролей увійшли найяскравіші і захоплюючі циркові виступи. Китайські акробати традиційно продемонструють на арені унікальну майстерність володіння тілом, що межує з чудесами.
Початок вистав об 11:00 і 14:00. Вартість квитків: від 50 до 150 грн.

Зі 2 по 16 січня у Палаці культури "КПІ" продовжиться танцювальне шоу "Барон Мюнхгаузен", поставлене відомим українським хореографом Костянтином Томільченком за мотивами п'єси Григорія Горіна "Той самий Мюнхгаузен". Головні ролі у мюзиклі виконують талановиті українські танцюристи, найяскравіші учасники проекту "Танцюють все!": Артем Гордєєв, Ольга Голдіс, Наталі Кротова, Микола Бойченко, Євген Кот та інші. "Родзинкою" шоу є те, що це перший в Україні танцювальний мюзикл, в якому будуть залучені сучасні проекційні технології, зокрема 3D.
Концерти пройдуть 2, 7 і 12-16 січня. Початок о 19:00. Вартість квитків: від 100 до 500 грн.

У Центральному будинку офіцерів 7 і 8 січня виступить Юрій Куклачов з Театром кішок. Відомий дресирувальник та його чотирьохлапні артисти дадуть цілих шість вистав. Початок концертів - об 11:00, 14:00 і 17:00. Вартість квитків: від 60 до 300 грн.

12 січня у Палаці "Україна" відбудеться новорічний концерт Іосифа Кобзона. Народний артист СРСР виступить у супроводі ансамбля пісні і танця Внутрішніх військ МВС Росії під керівництвом Віктора Єлісеєва. Також у концерті візьме участь група "Республіка". Початок о 19:00. Вартість квитків: від 80 до 500 грн.

22 січня у Міжнародному центрі культури і мистецтв "Жовтневий палац" виступить відома а-капельна група "Піккардійська терція" з програмою "Все тобі". Вартість квитків: від 100 до 500 грн.

Санкт-петербурзький Великий драматичний театр ім. Товстоногова 26-27 січня представить у Києві комедію "Квартет" за п'єсою британського драматурга Рональда Харвуда. Вистава "Квартет" - про долю особистостей, що пізнали славу і що переживають свій захід. Дія відбувається в наші дні. Герої - оперні зірки, які живуть у будинку для літніх. Вони намагаються відродитися за допомогою музики і ні на хвилину не втрачають почуття гумору. У постановці зайняті зірки першої величини - Аліса Фрейндліх, Олег Басілашвілі, Зінаїда Шарко і Валерій Івченко. Режисер - Микола Пінігін.
МЦКІ "Жовтневий палац", початок о 19:00. Вартість квитків: від 80 до 2500 грн.

У клубі "Crystal Hall" 29 січня відбудеться спільний творчий вечір Олега Скрипки і Леся Подерв’янського "Гуманісти-2". У свій час знайомство цих двох знакових персон українського культурного бомонду переросло спочатку в міцну дружбу, а потім і у творчий союз, і в 2000 року в київському Домі актора відбулася історична прем'єра музичної вистави-діалогу "Гуманісти". Через десять років О.Скрипка і Л.Подерв’янський представляють ексклюзивну концертну програму "Гуманісти-2", присвячену десятиріччю з часу першої спільної акції. Також відбудеться презентація компакт-диску із записом першого виступу.
Початок о 20:00. Вартість квитків у фан-зоні - 200 грн., місця за столами: 400-800 грн.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини