RU

ЗСУ спалили велику базу окупантів. Ще до перемир'я - відео видео

22.08.2019, 11:14
Screenshot_1

За тиждень до оголошення 21 липня "хлібного перемир'я" бійці 54-ї бригади ЗСУ за 12 хвилин спалили багато бойової техніки російсько-терористичних військ в Донбасі. В операції брали участь 35 осіб, розповів військовий волонтер Юрій Мисягін.

"Найшвидша і найуспішніша бойова операція ЗСУ за час війни на сході України. У вас є унікальна можливість побачити все - від самого її початку, від моменту розвідки і до того, чим все закінчилося", - пише він.

Детальний опис операції є за цим посиланням.

Знищено: ЗРК Стріла-10, КШМ, дві БМП, шість Уралів (ще п'ять підбито), чотири КамАЗи (ще один підбитий), вантажний кран і армійський джип. 20 бойовиків гібридної армії РФ були ліквідовані, ще 11 - поранені.

"Коли будете дивитися відео, просто знайте: всі, хто допомагає армії, приклалися до цього успіху. Ті планшети з програмами коригування вогню, дрони для розвідки тощо - все те, що ми завдяки вашій допомозі передали в 54-у бригаду, - це все було великою підмогою для бійців", - підкреслив Мисягін, який обраний нардепом від Слуги народу.

Як уточнює у Facebook військовий оглядач Кирило Данильченко, операцію проведено на території колишнього індустріально-педагогічного технікуму в окупованому Первомайську Луганської області, який бойовики використовували як базу.

Комментарі

Останні новини