Терорист повідомив, що після останньої ротації офіцерів у 2016 році ставлення офіцерів РФ сильно погіршилося

18 січня на маріупольському напрямку поблизу позицій сил АТО українські військові затримали бойовика терористичної організації ДНР. Про це повідомляє прес-центр АТО.

В ході перевірки документів встановлено, що він громадянин Російської Федерації, до приїзду в окупований Донецьк проживав в Краснодарському краї.

За словами найманця, він в центрі на пункті управління розвідки приймав доповіді про обстріли бойовиками позицій сил АТО.

"Харчування було поганим, перловка, вівсянка, гречка, багато хто були незадоволені, харчувалися за свій рахунок. Процвітає пияцтво, наркоманія, куріння трави в полку. Це 40-50% від загальної чисельності полку", - сказав терорист.

Він додав, що в управлінні полку - всі кадрові офіцери Росії, а серед командирів є найманці з Білорусі, Казахстану, Криму.

Терорист повідомив, що після останньої ротації офіцерів у 2016 році ставлення офіцерів РФ сильно погіршилося до них.

"Почали урізати права і в особистому часі, заборонявся вихід за КПП, перестали давати звільнювальні, багато стали бунтувати, писати рапорти на звільнення. Але рапорти на звільнення в хід не пускали, і люди чекали свого звільнення від двох тижнів до кількох місяців", - сказав він.

15 січня українська розвідка повідомляла, що солдати окупаційних російських військ в Донбасі все частіше самовільно залишають передові позиції, що змушує командування вимагати підтвердження перебування їх на місцях.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги: пияцтво
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.