47-річний співробітник поліції, який вийшов на пенсію, разом з діючими поліцейськими незаконно отримував персональні дані й продавав їх

У Києві полковник поліції, який вийшов на пенсію, разом зі спільниками надавав конфіденційну інформацію колекторам, мережі банківських установ і приватним підприємствам, повідомляє прес-служба Нацполіції.

Володіючи професійними навичками в сфері комп'ютерних технологій і програмного забезпечення, 47-річний чоловік отримував доступ до закритої інформації, залучаючи фахівців з числа нинішніх співробітників поліції.

За отримані незаконно гроші полковник купив собі дев'ять квартир, які здавав в оренду.

Клієнтів цікавили різні відомості: дані на людей при прийомі на роботу, адреси фактичного проживання кредиторів або боржників, персональні дані тощо.

Для прикриття незаконної діяльності організатор групи відкрив фіктивне приватне підприємство в сфері надання телекомунікаційних послуг. Його колишній підлеглий, діючий співробітник поліції, крім надання даних, облаштував у своєму домі "чергову частину", звідки клієнти в телефонному режимі отримували потрібну інформацію.

18 лютого поліція провела обшуки в департаменті енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.