RU

Як виживає Водяне під обстрілами бойовиків: відео видео

16.02.2017, 10:23
c155789540b5843f0d56128571f882f8.jpg
Бойовики регулярно обстрілюють селище Водяне, в якому до цих пір залишаються мирні жителі. Про це повідомляє Выйськове телебачення.

Українські військові показали перлину Водяного, яку вони називають дачею екс-диктатора нуковича.

"Як тільки почалися активні бойові дії в Авдіївській промзоні, це кінець січня виходить, в нашому напрямку, де ми є зараз, також інтенсивно працювала артилерія", - сказав офіцер морської піхоти Максим.

Місцеві жителі скаржаться на щоденні обстріли з боку терористів, проте пристосувалися виживати і використовувати гас, свічки при відсутності електрики.

Морпіхи кажуть, що з жителями у них склалися добрі стосунки.

Читайте також: Командир 72-ї бригади: ЗСУ пройшли екзамен на зрілість в Авдіївці

"Часто намагаємося їм допомагати, оскільки в селі після артобстрілів виникають проблеми з електрикою. В основному всі жителі Водяного - це люди похилого віку, їм нікуди їхати", - сказав військовий.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Читайте также: Морпіхи показали, що зробив "русский мир" з Широкине: відео

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини