RU

Як українські бійці на навчаннях НАТО оборонялися в місті: відео видео

10.05.2018, 09:32
Фото: прес-служба Генштабу ЗСУ

В останній день навчань НАТО і союзників українці, які в складі зведеної ротно-тактичної групи "поганих" (OPFOR) оборонялися в імітаційному селищі Убенсдорф, ефективно стримували штурм "хорошоі" (BLUEFOR) батальйонно-тактичної групи, у якій була підтримка вертольотів і артилерії . Про це повідомила прес-служба Міноборони, відповідний відеоролик оприлюднив Генштаб.

Взяти місто вдалося тільки через кілька годин запеклого бою, причому BLUEFOR втратив три з половиною роти з п'яти.

Завдяки добре налагодженій роботі з місцевим населенням українцям було відомо про систему підземних комунікацій під містом, тому десантники могли безпечно переміщатися між будівлями, zrs забарикадувалися зсередини, не виходячи на поверхню, а противник був змушений з великими втратами штурмувати кожен будинок.

Як розповів помічник глави Міноборони Юрій Бірюков, сили "поганих" в містечку замінували все "так, що більшу частину розтяжок і мін потім знімали судді вчень, витіювато при цьому матюкаючись", а після того, як OPFOR не вдалося відразу вибити з позицій, BLUEFOR вирішили "вдарити зі всіх калібрів, с̶кинули я̶д̶е̶р̶н̶у̶ ̶б̶о̶м̶б̶у̶ дистанційно відключили датчики MILES, ви всы вбиті, ми додому хочемо, а вас, українці - не перемогти".

Безпосередній учасник навчань Олексій Бобовников з 79-ї ОДШБ пише: "Танки (нам) заборонили після того, як один наш із засідки вискочив, спалив два Абрамса і звалив. Вирішили, що так справа і до штурму може не дійти, напевно, і дали наказ відставити танки".

Відеосюжети про попередні дні навчань можна подивитися тут і також тут.

На тактичних навчаннях на полігоні біля міста Хохенфельс тренувалися військовослужбовці 13 країн-членів і країн-партнерів НАТО.

Відео та фото: прес-служба Генштабу ЗСУ

Комментарі

Останні новини