RU

Волонтери перехопили радіоефір секретного вертольота РФ - аудіо видео

11.04.2017, 14:18
f564a34b7a169267f1bead4476046d37.jpg
Українські волонтери перехопили радіоефір секретного вертольота радіоелектронної боротьби ВКС РФ над окупованих Кримом. Про це повідомляє InformNapalm.

До сих пір не вдавалося зафіксувати їх використання на території Криму. Це радіоперехоплення ефіру було зроблене волонтером Армії SOS за допомогою пристрою HackRF One.

Новітні російські вертольоти Мі-8МТПР-1 призначені для прикриття груп фронтових бомбардувальників і/або армійської авіації від засобів протиповітряної оборони (ППО).

Росія окупувала Автономну республіку Крим у 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів за участю Криму в 2016-му році парламент України визнав Держдуми РФ нелегітимною.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини