За їх словами, поліцейські обзивали їх, били, принижували і змушували зізнаватися в правопорушеннях, яких вони не скоювали

Журналісти Слідство.Інфо поспілкувалися з вихованками скандального центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Світанок", які розповіли, як співробітники місцевої поліції застосовували до них насильство.

Нещодавно одна з вихованок центру звинуватила його співробітників, представників приватної охоронної фірми, а також співробітників поліції в фізичному насильстві проти неї та інших дітей. 1 листопада прокуратура відкрила кримінальну справу, пообіцявши покарати винних.

Журналісти Слідство.Інфо поспілкувалися з іншими дівчатами зі "Світанку", які зіткнулися з поліцейським насильством. За їхніми словами, правоохоронці обзивали їх, били, принижували і змушували зізнаватися в правопорушеннях, яких вони не скоювали. Детально розповіді постраждалих - на відео.

Видання опублікувало імена поліцейських, на яких указали дівчата.

Батьки деяких із потерпілих вихованок, згідно розслідування, писали заяви на дії поліцейських. Одного з них за результатами службового розслідування звільнили.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.