RU

Вбивство 7-річної дівчинки. Є результат ДНК-тесту – затриманий визнав, що ховав тіло видео

18.03.2021, 11:48
Подозреваемый в убийстве 7-летней девочки Марии Борисовой (скриншот видео Нацполиции)

Підозрюваний у вбивстві 7-річної Марії Борисової зізнався, що ховав її тіло, а ДНК-експертиза показала: біологічні зразки на тілі вбитої дівчинки збігаються із зразками підозрюваного. Про це повідомив у Facebook глава Нацполіції Ігор Клименко.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Клименко каже, що підозрюваний зізнався, як засунув тіло вбитої дівчинки в мішок і зв'язав його якимось шнурком і поясом.

"Так, для слідства його зізнання важливе. Але більш значущим є висновок ДНК-експертизи. Біологічні зразки, знайдені на загиблій дівчинці, належать затриманому. Це факт", – сказав він.

За словами Клименка, поліція спочатку була впевнена, "що взяла того", проте підозрюваний довго заперечував. Глава Нацполу каже, що у підозрюваного є досвід спілкування з людьми в погонах, оскільки у нього за плечима п'ять років в'язниці і чотири ходки.

Клименко також каже, що на матір дівчинки намагаються вплинути, щоб вона публічно заявила, що не вірить у причетність затриманого до вбивства. Однак поліція збирає і належним чином оформляє доказову базу – і ніякі маніпуляції не завадять, запевнив глава Нацполу.

LIGA.net направила запит до Нацполіції з проханням уточнити, чи зізнався підозрюваний у вбивстві або лише в тому, що ховав тіло.

Читайте також: Смерть дитини у нелегальному садочку. Минув рік, судять няню

Комментарі

Останні новини