RU

Валізи з подвійним дном: через Україну возили кокаїн - відео видео

20.03.2019, 18:31
Фото: ssu.gov.ua

З Панами в Ізраїль транзитом через Україну контрабандою возили кокаїн у валізах з подвійним дном. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Українські та ізраїльські спецслужби провели спільну операцію з його ліквідації.

Відзначається, що про існування каналу контрабанди наркотиків, організованого громадянами України та Ізраїлю, стало відомо в кінці 2018 року. Гонорар кур'єрів становив від $1000 до $4000 за рейс.

За даними спецслужб, зловмисники використовували різних наркокур'єрів під час перевезення товару - одні доставляли кокаїн з Панами в Україну, інші - з України до Ізраїлю.

Повідомляється, що співробітники СБУ і ізраїльські колеги встановили, що в кінці грудня 2018 року в Панаму повинні були вилетіти чергові наркокур'єри для доставки кокаїну в Україну.

СБУ пише, що в середині січня на митниці аеропорту Бориспіль у двох громадян України знайшли майже 3,5 кілограма кокаїну, захованого в подвійних стінках валізи. Для викриття всіх причетних Служба безпеки провела міжнародну контрольовану поставку валізи з кокаїном. В результаті в Ізраїлі затримали ще п'ятьох громадян, серед яких організатори та каналу контрабанди.

12 березня СБУ спільно з поліцією Ізраїлю блокувала діяльність мережі інтернет-торгівлі наркотиками. На підставі клопотання про міжнародну допомогу українські правоохоронці затримали главу наркокартелю в Києві.

Комментарі

Останні новини