RU

Унікальні кадри під час боїв за Донецький аеропорт: відео видео

10.01.2019, 13:55
Скріншот з відеозапису

Примітка: 18+, в сюжеті ненормативна лексика

Студія Babylon'13 показала фрагмент відео з майбутнього циклу хронік, присвячених обороні Донецького аеропорту. У цьому сюжеті головний герой - заступник командира взводу 93-й бригади ЗСУ "Холодний яр" херсонець Олексій Болдирєв з позивним "Малюк".

Боєць неодноразово викладав по ходу війни в Донбасі окремі записи власної хроніки, які знімав на мобільний телефон, в тому числі і відео, на якому група "кіборгів" піднімає український прапор над новим терміналом аеропорту.

На контракт після аеропорту Олексій пішов, не повідомивши знайомим. Він сирота, його в селі Великі Копані на Херсонщині виховала бабуся.

Через рік після фінальних кадрів в цьому сюжеті Болдирєв разом з другом Іраклієм "Іка" Кутелією загинули під час "перемир'я" в селищі Опитне неподалік від ДАП: їх БМП-2 9 грудня 2015 року підірвалася на фугасі. "Малюкові" було 28 років.

В останньому записі в Facebook за тиждень до загибелі Болдирєв написав: "Так часто стала звучати фраза "Люди втомилися від війни"... Дорогі люди, відпочиньте. Ми не втомилися і захистимо ваш відпочинок. Для вас війни немає, але ви всі одно втомилися від неї. Не переживайте! Тут, де війни немає, ми, ідіоти, які могли відкупитися або звалити в іншу країну, захистимо ваш відпочинок. Ми не вміємо втомлюватися. І не потрібно паритися про пацанів, які тут! Ви ж не просили вас захищати. Ви взагалі не розумієте, за кого ми тут воюємо. Але це не важливо. Адже ви втомилися. Відпочивайте".

Відео: Babylon'13

Комментарі

Останні новини